Sanvital Jolanta Jędrzejczak
KFD masło orzechowe
Dane firmy
Wola Grzymkowa 15B 95-070 Wola Grzymkowa Tel.: 570170710 Dodano dnia:
Oceń firmę
Witryna firmy

KFD masło orzechowe

W doskonale zaopatrzonym sklepie ze zdrową żywnością można zamówić różnorodne produkty doskonałe dla osób dbających o swoją dietę. Dostępne tu wyroby cieszą się dużą popularnością wśród sportowców i ludzi prowadzących aktywny tryb życia. Dobrym wyborem będą bakalie, orzechy i pestki. Stanowią one źródło licznych składników odżywczych i nienasyconych kwasów tłuszczowych. Są wolne od cukru, sztucznych barwników oraz innych szkodliwych dodatków. Warto podawać je dzieciom, gdyż doskonale zastąpią sklepowe słodycze. 

W asortymencie Sanvital znajduje się również masło orzechowe KFD. Smaczny krem nadaje się do smarowania pieczywa. Sprawdzi się także jako dodatek do domowych wypieków i deserów. Produkt wzbogaca codzienną dietę w błonnik pokarmowy, nienasycone kwasy tłuszczowe, białko roślinne, witaminy i minerały.

Klienci znajdą tu też kosmetyki do ciała i twarzy. W sklepie dostępne są również środki do higieny jamy ustnej. Warto sięgnąć po pasty do zębów z węglem aktywnym i specjalne czyściki do języka.

Napisz komentarz

Przegląd firm w regionie

service picture
Zakład fotograficzny Krystyna Stryszowska-Sobieraj
service picture
wyprawkowy
service picture
AP Studio Anna Karpińska