FIN-EL Consulting s.c.
FIN-EL Consulting s.c. • Biuro rachunkowe Gdańsk Przymorze
Dane firmy
Bora Komorowskiego 19 80-377 Gdańsk Tel.: (58) 761-45-81 Dodano dnia:
Oceń firmę
Witryna firmy

FIN-EL Consulting s.c. • Biuro rachunkowe Gdańsk Przymorze

Starając się odpowiadać na potrzeby rynku oraz dbać o własny rozwój, kadra biura rachunkowego ogłaszającego się na stronie finel.pl proponuje usługi w zakresie pomocy kadrowo - finansowej dla małych, średnich i dużych firm. Na bieżąco uzupełnia listę świadczeń. Obecnie może wesprzeć przedsiębiorcę, dając mu możliwość skorzystania z pomocy prawnej (biuro współpracuje z lokalnymi kancelariami) w gestii przeprowadzania spraw z dziedziny prawa gospodarczego i innych.

Oferując wsparcie stacjonarne, biuro rachunkowe obsługuje Gdańsk - Przymorze i okoliczne dzielnice. Dla klientów spoza tego regionu istnieje możliwość skorzystania z pomocy online (zarówno z usług kadrowo-płacowych, jak i doradztwa). Zakres działań może być modyfikowany.

Pracownicy na serwisie biura publikują także wartościowe dla przedsiębiorców informacje, dotyczące obowiązków prawnych związanych ze sferą budżetową funkcjonowania biznesów. Wpisy te są na bieżąco aktualizowane i dotyczą przedstawicieli każdej dziedziny gospodarki. 

Napisz komentarz

Przegląd firm w regionie

service picture
Profesjonalna firma sprzątająca: Czyszczenie-Murawski
service picture
Drukarnia Amicus
service picture
Ośrodek Szkolenia Ratowniczego w Gdyni