Averto Sp. z o. o.
https://averto.pl/ • Windykacja
Dane firmy
Śląska 32a 70--43 Szczecin Tel.: 513 513 150 Dodano dnia:
Oceń firmę
Witryna firmy

https://averto.pl/ • Windykacja

Na stronie internetowej pod adresem averto.pl przedstawiono ofertę firmy zajmującej się windykacją długów. Proces rozpoczyna się od działań polubownych i poszukiwania ugody z dłużnikiem. Jeśli to działanie nie przynosi efektów, można zdecydować się na sporządzenie pozwu. Po wygranym procesie następuje egzekucja należności. Sądowa windykacja w Szczecinie wymaga przygotowania odpowiedniej dokumentacji.

W ofercie znajduje się także przeprowadzanie wywiadu gospodarczego. Klienci mogą otrzymać pogłębiony raport, który obejmuje między innymi wskazanie powiązań kapitałowych i osobowych z innymi osobami oraz informacje o nieruchomościach. Na zlecenie wywiadu często decydują się przedsiębiorcy, którzy mają problem z klientami niepłacącymi faktur.

Usługodawca prowadzi również agencję detektywistyczną. Detektywi zajmują się zbieraniem dowodów zdrady do sprawy rozwodowej, obserwacją osób, ustalaniem spadkobierców i wykrywaniem podsłuchów. Zapewniono korzystny cennik i kontakt z doświadczoną kadrą pracowników.

Napisz komentarz

Przegląd firm w regionie

service picture
MASI dr Mariusz Domagalski
service picture
FCE.PL
service picture
Averto Sp. z o. o.