Wiele zabieganych kobiet narzeka na brak czasu i ubolewa nad tym, że nie zawsze starcza im rano czasu na zrobienie nawet delikatnego makijaż "> Wiele zabieganych kobiet narzeka na brak czasu i ubolewa nad tym, że nie zawsze starcza im rano czasu na zrobienie nawet delikatnego makijaż..."/>
Zdonka Beauty Partner Aleksandra Zdonek
Makijaż permanentny Kielce
Dane firmy
Stefana Żeromskiego 15 25-369 Kielce Tel.: 500230124 Dodano dnia:
Oceń firmę
Witryna firmy

Makijaż permanentny Kielce

Wiele zabieganych kobiet narzeka na brak czasu i ubolewa nad tym, że nie zawsze starcza im rano czasu na zrobienie nawet delikatnego makijażu. Coraz chętniej więc decydują się na profesjonalny makijaż permanentny. Mieszkanki Kielc i okolic mogą odwiedzić gabinet kosmetyczny Zdonka Permanent Ekspert. Właścicielka gabinetu jest wykształconym kosmetologiem z tytułem magistra. Swoją pracę traktuje jak sztukę makijażu, stawiając na wydobycie z każdej klientki naturalnego piękna.

Odwiedzając polecany gabinet makijażu, można liczyć, m.in. na:

  • precyzyjne poprawienie kształtu brwi i optyczne ich zagęszczenie
  • podkreślenie objętości rzęs
  • zaznaczenie konturu ust, delikatne wzmocnienie ich barwy i wyrównanie asymetrii
  • zaznaczenie powieki idealną kreską.

Nie należ martwić się tym, że zaraz po zabiegu skóra jest zaczerwieniona i występuje opuchlizna. Wszystko mija po kilku godzinach. O tym, jak długo utrzymuje się efekt makijażu permanentnego, można poczytać na oficjalnej stronie gabinetu.

Napisz komentarz

Przegląd firm w regionie

service picture
Airfresh Artur Piotrowki
service picture
Gashio - Twoja Perfumeria