Fototapety są nowoczesnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie połączenie ładnego designu z szybkością i łatwością montażu. Dzięki bogatemu wyborowi wzorów i ko "> Fototapety są nowoczesnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie połączenie ładnego designu z szybkością i łatwością montażu. Dzięki bogatemu wyborowi wzorów i ko..."/>
Wallmachine - Producent Fototapet
Fototapeta schody | Wallmachine.pl
Dane firmy
Naramowicka 47 61-622 Poznań Tel.: 504095045 Dodano dnia:
Oceń firmę
Witryna firmy

Fototapeta schody | Wallmachine.pl

Fototapety są nowoczesnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie połączenie ładnego designu z szybkością i łatwością montażu. Dzięki bogatemu wyborowi wzorów i kolorów w mgnieniu oka można zmienić aranżację pomieszczenia. Fototapeta schody to unikalny design dla osób ceniących sobie pomysłowe motywy. Idealnie sprawdzi się jako element dekoracyjny przedpokoju, korytarza czy schodów, a także studio lub biura. Dostępność licznych wymiarów pozwala na idealne dopasowanie fototapety lateksowej lub flizelinowej do wymiarów pomieszczenia. Fototapetę można prosto przyciąć pod elementy takie jak listwy czy gniazdka.

Firma Wallmachine z Poznania oferuje bezwonne i nietoksyczne tapety lateksowe i flizelinowe. W przeciwieństwie do farb, fototapety są bezwonne, nie stwarzają ryzyka zabrudzenia mebli czy podłogi, nie wymagają zabezpieczenia wyposażenia podczas nanoszenia ich na ściany.

Napisz komentarz

Przegląd firm w regionie

service picture
Grupa TENSE
service picture
Bellbox sp. z o.o.
service picture
OVER GROUP