Woda to naturalne środowisko życia mikroorganizmów. Żyją w niej bakterie, grzyby, wirusy "> Woda to naturalne środowisko życia mikroorganizmów. Żyją w niej bakterie, grzyby, wirusy..."/>
SGS Polska Sp. z o. o.
Analiza mikrobiologiczna wody
Dane firmy
Jana Kazimierza 3 01-248 Warszawa Tel.: 32 449 2500 Dodano dnia:
Oceń firmę
Witryna firmy

Analiza mikrobiologiczna wody

Woda to naturalne środowisko życia mikroorganizmów. Żyją w niej bakterie, grzyby, wirusy oraz bakteriofagi. Często obok naturalnej mikroflory, mogą pojawić się również bakterie i wirusy chorobotwórcze. Bakterie oraz wirusy obecne w wodzie mogą wywoływać wiele chorób. Dlatego też bardzo ważną rolę odgrywa analiza mikrobiologiczna wody, która wykonywana jest między innymi przez firmę SGS.

Badania są przeprowadzane rzetelnie i kompleksowo oraz na najwyższym poziomie, z wykorzystaniem najlepszych urządzeń. Firma zajmuje się każdym badaniem wody ze studni głębinowej oraz pochodzącej z innych źródeł. Wykorzystywana jest nowoczesna, zaawansowana technologicznie aparatura, która pozwala wykonywać najwyższej jakości badania mikrobiologiczne oraz fizykochemiczne wody, również ze studni głębinowej. Wszystkie niezbędne informacje dostępne są na stronie internetowej firmy.

Napisz komentarz

Przegląd firm w regionie

service picture
Ayming Polska Sp. z o.o.
service picture
Studio GD
service picture
CortenMedic