Firmy oferujące czyszczenie kanałów wentylacyjnych często nie mają odpowiednich narzędzi, które zapewniłyby dokładne usunięcie wszelkich zanieczyszczeń znajdujących s "> Firmy oferujące czyszczenie kanałów wentylacyjnych często nie mają odpowiednich narzędzi, które zapewniłyby dokładne usunięcie wszelkich zanieczyszczeń znajdujących s..."/>
Rotobrush
Rotobrush • Czyszczenie kanałów wentylacyjnych
Dane firmy
Nasielska 34 05-140 Serock Tel.: +48 22 853 45 42 Dodano dnia:
Oceń firmę
Witryna firmy

Rotobrush • Czyszczenie kanałów wentylacyjnych

Firmy oferujące czyszczenie kanałów wentylacyjnych często nie mają odpowiednich narzędzi, które zapewniłyby dokładne usunięcie wszelkich zanieczyszczeń znajdujących się w przewodach, dlatego warto zwrócić uwagę na sprzęt oferowany przez amerykańską firmę dostępny na stronie rotobrush.eu. Firma ta wypuściła na rynek europejski dwa urządzenia, który szybko i bardzo skutecznie usuną wszystkie zanieczyszczenia znajdujące się w przewodach wentylacyjnych.

Urządzenia wyposażone są w giętkie węże zakończone obrotową szczotką, która wzbudza osady ze ścianek kanałów, a te z kolei natychmiast zostają wychwycone przez wąż i odprowadzone do specjalnych zbiornika w urządzeniu. Dzięki temu czas pracy takiego urządzenia jest niezwykle krótki i pozwala na wykonanie dużo większego zlecenia w zdecydowanie krótszym czasie. Są to modele Rotobrush aiR+PXi i Brushbeast, o których więcej można przeczytać na podanej wyżej stronie. Dla tych firm, które potrzebują narzędzi inspekcyjnych czy dezynfekujących, dystrybutor również ma coś do zaoferowania i wystarczy zajrzeć na stronę, aby znaleźć to, czego się szuka.

Napisz komentarz

Przegląd firm w regionie

service picture
Ayming Polska Sp. z o.o.
service picture
Studio GD
service picture
CortenMedic