Wydawałoby się, że dzieciństwo to czas w życiu człowieka pozbawiony problemów i powodów do stresu. Niestety nie jest prawdą, iż maluchy nie mają większych zmartwień "> Wydawałoby się, że dzieciństwo to czas w życiu człowieka pozbawiony problemów i powodów do stresu. Niestety nie jest prawdą, iż maluchy nie mają większych zmartwień..."/>
Patrycja Cygankiewicz Gabinet Psychologiczno-Psychoterapeutyczny
Psychoterapia dzieci kraków • Patrycja Cygankiewicz Gabinet Psychologiczno-Psychoterapeutyczny
Dane firmy
Radziwiłłowska 25 31-026 Kraków Tel.: 660 753 432 Dodano dnia:
Oceń firmę
Witryna firmy

Psychoterapia dzieci kraków • Patrycja Cygankiewicz Gabinet Psychologiczno-Psychoterapeutyczny

Wydawałoby się, że dzieciństwo to czas w życiu człowieka pozbawiony problemów i powodów do stresu. Niestety nie jest prawdą, iż maluchy nie mają większych zmartwień. Wiele zależy od tego, jak radzą sobie one ze zmianami, które, czy tego chcą, czy nie, następują w ich życiu.

Przychodzi taki moment, iż dziecko musi rozpocząć swoją szkolną przygodę, a wtedy pojawia się konieczność rozłąki z rodzicami. Bywa, iż młody człowiek nie potrafi odnaleźć się w szkolnej rzeczywistości. Problemy z nawiązywaniem nowych znajomości mogą go przerosnąć i przyczynić się do zamknięcia się w sobie. Psychoterapia dla dzieci oferowana w Krakowie, o której więcej można dowiedzieć się na stronie developmental.pl, prowadzona jest przez osoby doświadczone. Poprzedza ją konsultacja z malcem i jego rodzicami. Zanim specjalista określi sposób leczenia, przeprowadzi badania psychiatryczne dziecka.

Napisz komentarz

Przegląd firm w regionie

service picture
Gomeo
service picture
P.H.U. STYLO-DOM Ewa Tokarska
service picture
Copywriter.pl