Nauka języka angielskiego nie musi być trudna - wystarczy odpowiedni nauczyciel. Kto w tej roli może sprawdzić się najlepiej? Oczywiście osoba, dla której język angielski "> Nauka języka angielskiego nie musi być trudna - wystarczy odpowiedni nauczyciel. Kto w tej roli może sprawdzić się najlepiej? Oczywiście osoba, dla której język angielski..."/>
Learn & Smile
Konwersacje native speaker - http://www.learnandsmile.pl/
Dane firmy
Aleje Jerozolimskie 85 02-001 Warszawa Tel.: 573 018 375 Dodano dnia:
Oceń firmę
Witryna firmy

Konwersacje native speaker - http://www.learnandsmile.pl/

Nauka języka angielskiego nie musi być trudna - wystarczy odpowiedni nauczyciel. Kto w tej roli może sprawdzić się najlepiej? Oczywiście osoba, dla której język angielski jest tym ojczystym. Konwersacje z native speakerem to świetny sposób na osłuchanie się z akcentem, poznanie nowych słów oraz poprawnego sposobu ich wymawiania. Każdy, kto zainteresowany jest powyższym sposobem nauczania, może udać się do szkoły Learn & Smile. Działa ona w Warszawie. Co ciekawe, zajęcia nie muszą odbywać się tylko i wyłącznie w jej placówkach, ale też w domu klienta lub na terenie firmy, która zdecyduje się skorzystać z jej usług.

Każdy native speaker pracujący w ww. szkole to osoba spełniająca postawione przez nią kryteria. Oznacza to, iż czas poświęcony na konwersacje z nim okaże się owocny. Warto w tym miejscu zaznaczyć, iż zajęcia prowadzone są na poziomie dopasowanym do umiejętności językowych uczniów.

Napisz komentarz

Przegląd firm w regionie

service picture
Ayming Polska Sp. z o.o.
service picture
Studio GD
service picture
CortenMedic