Malowanie ścian to zadanie, z którym wielu myśli, że każdy sobie poradzi. Nie jest to może zadanie skomplikowane, jednak jeśli marzą Ci się równo pomalowane ściany czy "> Malowanie ścian to zadanie, z którym wielu myśli, że każdy sobie poradzi. Nie jest to może zadanie skomplikowane, jednak jeśli marzą Ci się równo pomalowane ściany czy..."/>
JANERBUD
Malowanie ścian Poznań
Dane firmy
Piastowskie 34 61-145 Poznań Tel.: +48 665 482 634 Dodano dnia:
Oceń firmę
Witryna firmy

Malowanie ścian Poznań

Malowanie ścian to zadanie, z którym wielu myśli, że każdy sobie poradzi. Nie jest to może zadanie skomplikowane, jednak jeśli marzą Ci się równo pomalowane ściany czy sufity, to lepiej skorzystać z pomocy specjalistów! Z pewnością doświadczenie, stosowane metody oraz sprzęt sprawią, że ściany będą wyglądać lepiej, aniżeli po samodzielnym malowaniu! 

Dla przedsiębiorstwa janerbud.pl malowanie ścian to nie problem. Poznańska firma od lat świadczy usługi remontowe oraz wykończeniowe, w których jedną z usług jest także malowanie ścian. Co ważne, oferują oni, dwie metody: 

  • tradycyjne malowanie, opierające się głównie na dobraniu odpowiednich wałków, pędzli i użyciu kuwet z kratkami,
  • jak i natryskowe, polegające na natryskiwaniu farby pod ciśnieniem, które mają postać drobnych kropelek, firma posiada urządzenia do wykonywania tego typu prac. 

Zajrzyj na stronę firmy, zapoznaj się z ofertą oraz realizacjami, po czym nawiąż kontakt, aby uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. 

Napisz komentarz

Przegląd firm w regionie

service picture
Grupa TENSE
service picture
Bellbox sp. z o.o.
service picture
OVER GROUP